.
.
Toplam Ödenecek Borç:  
.

 

Aracınızı Seçin

Kurye Hizmetlerimiz

İZMİR Merkez ve çevre ilçeleri için gün içi teslimat hizmetlerimizde HEMEN TESLİM yazılı ürünlere ait teslim süre detayları şöyledir.

Hafta içi 16:00 a kadar verdiğiniz siparişler Yakın İlçelerde maksimum 2, Uzak İlçelerde ise 3 saat içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

 

Kurye Ücretleri; Ürünlerin boyut & desilerine göre entegre edilmiş ve 7 kademeli olarak tahsil ve fatura edilmektedir.Kdv dahil rakamlardır. Bu ücretler sipariş adımlarında ödeme sayfasından önce tarafınıza gösterilmektedir. Söz konusu ücretler yalnızca adresinizi İzmir seçmeniz durumunda tarafınıza gösterilmektedir.

 

Gün İçi Teslimat Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ;

Merkez, Aliağa, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Urla

 

Önemli Hatırlatma: Söz konusu saat teslim sürelerinde, trafik ve hava koşullarına bağlı olarak + 1 saat gecikmeler yaşanabilir. Olağan dışı durumlarda Motopit Motosiklet Kurye hizmetini o gün için iptal edebilir. Bu durumlarda kurye hizmeti talep eden müşterilerimize telefon ile bilgi verilmektedir.