.
.
Toplam Ödenecek Borç:  
.

 

Aracınızı Seçin

Hakkımızda ;

MotosikletYP.com Motopit Motosiklet iştirakidir.

2012 Yılında yayına başlayan, www.motopit.com.tr online mağazamızdaki yalnızca orijinal ürün çizgimizden ödün vermek istemediğimiz için, alternatif olarak ikinci bir online mağaza olarak 1 Ekim 2020 tarihinde yayına alınmıştır. Mart 2024 itibari ile 13.700 kalem ürün girişi yapılmış ve devam etmektedir.Bu online mağaza üzerinden yalnızca alternatif, performans, yan sanayi ve piyasa tedarikçileri tarafından ithal edilen paralel ithalat orijinal ürün satışı gerçekleştirilmektedir. 

Satış, yedek parça ve aksesuar hizmetlerimizi İzmir-Gaziemir semtinde 1.500 Metrekare lik bir alanda vermekteyiz. Motopit.com.tr ve Motosikletyp.com un iş akışları, depo düzeni ve sevkiyat hizmetleri birbirinden bağımsızdır. Bu online mağazada Aprilia, Bajaj, Benelli, Bmw, Daelim, Derbi, Ducati, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Hyosung, Kawasaki, Ktm, Kymco, Motoguzzi, Peugeot, Piaggio, Polaris, Suzuki, Sym, Triumph, Tvs, Vespa ve Yamaha markalarına ait alternatif ürün satışı gerçekleştirilecektir.

Motopit, motosiklet grubunda 28, ATV grubunda ise 17 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, tüm Türkiye'deki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini ve dağıtımını üstlendiği markalara ait yedek parçaların temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & aksesuar sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Firmamız ile ilgili olumlu & olumsuz tüm google yorum ve değerlendirmelerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MOTOPİT