.
.
Toplam Ödenecek Borç:  
.

 

Hakkımızda ;

MotosikletYP.com Motopit Motosiklet iştirakidir.

(25.10.2020 itibari ile ürün girişleri başlamıştır.)

2012 Yılında yayına başlayan, www.motopit.com.tr online mağazamızdaki yalnızca orijinal ürün çizgimizden ödün vermek istemediğimiz için, alternatif olarak ikinci bir online mağaza olarak yayına alınmıştır. Bu online mağaza üzerinden yalnızca alternatif, performans, yan sanayi ve piyasa tedarikçileri tarafından ithal edilen paralel ithalat orijinal ürün satışı gerçekleştirilmektedir. 

Satış, yedek parça ve aksesuar hizmetlerimizi İzmir-Gaziemir semtinde 1.500 Metrekare lik bir alanda vermekteyiz. Motopit.com.tr ve Motosikletyp.com un iş akışları, depo düzeni ve sevkiyat hizmetleri birbirinden bağımsızdır. Bu online mağazada Aprilia, Bajaj, Benelli, Bmw, Daelim, Derbi, Ducati, Gilera, Harley-Davidson, Honda, Hyosung, Kawasaki, Ktm, Kymco, Motoguzzi, Peugeot, Piaggio, Polaris, Suzuki, Sym, Triumph, Tvs, Vespa ve Yamaha markalarına ait alternatif ürün satışı gerçekleştirilecektir.

Motopit, motosiklet grubunda 27, ATV grubunda ise 16 senelik tecrübe ve birikimini sadece İzmir ile değil, tüm Türkiye'deki kullanıcılar la da paylaşabilmekte, bayiliklerini ve dağıtımını üstlendiği markalara ait yedek parçaların temininde tüm Türkiye’ye ürün gönderimini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Önceliği motosiklet ve atv yedek parça & aksesuar sektöründe en güvenilir adres olmak olan firmamız, verdiği tüm hizmetlerin arkasında durmuş ve durmaya devam edecek, sizlere layık olmak amacı ile gelecek yıllar için güven yatırımına devam edecektir.

Firmamız ile ilgili olumlu & olumsuz tüm google yorum ve değerlendirmelerine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MOTOPİT