.
.
Toplam Ödenecek Borç:  
.

 

Aracınızı Seçin

Gizlilik ve Güvenlik
Gizlilik Politikası

Mağazamıza üye olurken ya da alışveriş esnasında kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin tamamı firmamızın sorumluluğu altındadır. Bu bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmamıştır ve paylaşılmayacaktır.  Alt yapımızda sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Güvenlik Politikası

Mağazamız, Kredi kartı ile alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu yüzden, mağazamız Türkiye de en çok tercih edilen ortak ödeme sitemi PayU A.Ş yi tercih etmiştir. Payu PCI, DSS ve SSL sertifikasyonlarının tamamına sahiptir. Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapılarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL sertifikası tarafından şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir.

Kartla ilgili hiçbir bilgi sitemiz tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.  Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

3D Secure

Mağazamızdan sadece 3d secure ( Banka tarafından kayıt altına alınmış Gsm telefonunuza SMS gönderimi ) ile ödeme alınmaktadır.